apartament de 95 mp utili + o terasa de 27 mp cu o vedere absolut superba!
Are 3 camere + 1 mai mica(2,5 m*2,5m), baie mare si una de serviciu.
El a fost amenajat: dormitor cu baie proprie, living, kitchen+dinning open space.
Apartamentul este pozitionat pe partea terasei catre sud, iar accesul in bloc se face atat din strada cat si direct din parc.
Renovarea apartamentului s-a efectuat de proprietar în scopul locuirii, astfel încât acesta a fost decoperatat pana la cărămidă, instalaÅ£iile electrice ÅŸi sanitare au fost înlocuite în întregime ÅŸi au fost folosite doar materiale calitative.
Lucrările au fost făcute de o companie, cu garanţie şi se poate dovedi investiţia care atinge aproximativ 40.000 euro.
Obiectele sanitare si electrocasnicele sunt marci de top in calitate si design: Duravit-Villeroy & Boch, Grohe, Miele, NEF, Siemens, jacuzzi Hösch – 4000 euro bucata. Variatore in toată casa, rulouri electrice, deck lemn terasa etc.
Parchetul a fost pastrat si reconditionat deorece este din lemn masiv si arata absolut superb! Usile au fost si ele reconditionate.
Este dotat cu: Aragaz -Miele, Frigider inox Siemens, cuptor NEFF, masina spalat vase -Miele, masina spalat haine- Samsung, jacuzzi Hösch – 4000 euro la achiziÈ›ie.
Mobilierul mare, electrocasnicele ÅŸi accesorii deja montate rămân în apartament, pentru a nu lasa urme la demontare.
-
Price: € 189,000
- Area (m2) : 127 m2
- Year Built : 1965
- Flooring : 7
Location On Map
Neighbourhoods:
-
School
-
Park
-
Hospital
-
Restaurant
-
Bank
-
Zoo
0 Comments